Ieškoti

Keisk drabužius – keisk gyvenimą

Išleista: 2016
Leidykla: Tyto alba
Kategorijos: Moterims
Puslapių skaičius: 232
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/1
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Ši knyga – ne apie stilių ar madą.
Kartoju: ši knyga – ne apie stilių ar madą.
Tai knyga apie mokėjimą matyti. Apie mūsų santykį su aplinkiniu pasauliu. Apie tai, kaip įsileisti daugiau tvarkos ir harmonijos į savo išvaizdą, taigi ir į vidų. Apie tai, kaip rasti savo kelią. Tai knyga apie permainas.

George Brescia (Džordžas Breša) – amerikiečių stilistas, jau 25 metus dirbantis su žymiausiais pasaulio dizaineriais – Donna Karan, Tommy Hilfigeriu, Ralphu Laurentʼu. Tačiau jis rengia ne vien įžymybes. Jo klientės – pačių įvairiausių profesijų, amžiaus ir visuomeninės padėties moterys. Dabar ir jūs turite nepakartojamą šansą tapti viena jų!
Jei jūsų spinta lūžta nuo rūbų, tačiau apsirengti neturite ką,
jei parduotuvėje jums apsisuka galva ir išeinate nieko nenusipirkusi,
jei esate pilka pelytė, o norite tapti gundančia pantera,
jei dešimt metų spintoje laikote tą pačią palaidinukę,
galiausiai, jei tiesiog sau nebepatinkate ir vengiate rodytis žmonėms – Georgeʼas Brescia kreipiasi į jus. Jis parašė šią knygą būtent jums. Toms, kurios nori pakeisti savo stilių, o drauge – ir savo gyvenimą. Nes drabužiai iš tikrųjų gali pakeisti mūsų gyvenimą.

Ją skaitydamos sužinosite taisykles ir išmoksite lengvai ir greitai jomis pasinaudoti. Sužinosite, kokios spalvos jums labiausiai tinka. Autorius jums nurodys, ką pirkti ir kodėl, pridėdamas kiekvienai moteriai būtinų 22 daiktų sąrašą. Paaiškins, kas jums tinka, o ko reikėtų vengti. Bet svarbiausia – kaip pakeisti mąstymą, kad spintos duris atvertumėte kupina džiaugsmo, ne baimės, o išėjusi iš namų pajustumėte, kad pasaulis – jums po kojomis.
Norite keistis? Pirmyn!

Knygos „Keisk drabužius – keisk gyvenimą“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Keisk drabužius – keisk gyvenimą“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014