Ieškoti

Papasakok tai dangui

Išleista: 2019
Leidykla: Sofoklis
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 512
Skaitė/Skaito/Nori 3/0/3
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:3

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Spalvingoji Venecija prieš daugelį metų tapo Lidijos namais – prieglobsčiu, teikiančiu nusiraminimą ir gyvenimo džiaugsmą. Tačiau mieste pasirodęs jaunuolis sudrumsčia ramybę. Jis sužadina moters prisiminimus apie seniai pamirštą siaubingą įvykį, kurį išaiškinus viskas gali apvirsti aukštyn kojomis.

Vaikystėje Lidija su seserimi buvo išsiųstos gyventi pas senelius, kurių iki tol visai nepažinojo. Mergaitėms teko priešiškas ir žiaurus likimas, privertęs greičiau subręsti. Lidija užaugo užsisklendusi – išmoko saugoti paslaptis ir niekuo nepasitikėti, gyventi su sielvarto ir kaltės šešėliais.

Dabar, praėjus 28-eriems metams, moteris pasiryžta palikti saugią užuovėją ir naujai susikurtą gyvenimą. Ji sugrįžta į Angliją tam, kad vėl susidurtų su praeitimi, o galbūt ir ateitimi...

Erica James (g. 1960) – skaitytojų pamėgta rašytoja, gyvenanti dvejose šalyse – Anglijoje ir Italijoje. „Papasakok tai dangui" – jau antroji autorės knyga lietuvių kalba, pirmoji – „Vasara prie ežero" („Sofoklis", 2018) sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Knygos „Papasakok tai dangui“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Papasakok tai dangui“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014