Ieškoti

Kaip aš įsimylėjau vyrą, gyvenantį krūmuose

Originalo pavadinimas: Hur man förälskar sig i en man som bor i en buske
Išleista: 2019
Leidykla: Svajonių knygos
Kategorijos: Meilės romanas
Puslapių skaičius: 224
Skaitė/Skaito/Nori 4/0/4
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:3

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Vienos miestas: žinomas dėl Mocarto ir valso; ne toks žinomas dėl švedės Džulijos, kuri leidžia dienas mokydama bedarbius austrus anglų kalbos, o vakarus – su savo katinu ir „Netflix" serialais arba tariama drauge naktiniuose klubuose. Trokštanti tapti rašytoja Džulija suka galvą ieškodama idėjų savo būsimai knygai. Ji nori sukurti ką nors originalaus.

Ir tada šis tas išties originalaus prisėda greta Džulijos ant suoliuko. Benas patrauklus (jei ne ta meškiška barzda) ir linkęs į nuotykius (nesudvejojęs nušoks nuo žemo tilto). O kokios gražios jo akys! A, tiesa, Benas gyvena krūmuose miesto parke.

TAIP PRASIDEDA ISTORIJA. Keistesnė nei Džulija būtų galėjusi sukurti: pašėlusiai greitai besirutuliojantys santykiai su puikų humoro jausmą turinčiu vyru. Jis sudrebina nuobodžią, bet patogią Džulijos kasdienybę, kurią pakeisti ji buvo pernelyg tingi. Benas drąsina ją išsivaduoti iš rutinos, Džulija kviečia jį išdrįsti išbandyti sėslų gyvenimą. Savaitės virsta mėnesiais, o Džulija vis kartoja sau, kad tai tėra jos gyvenimo skyrius, tikrai ne visa knyga. Jei pabaigą parašys ji, neliks įskaudinta.

Bet kas, jei istorijos pabaigą lemta parašyti ne jai?

Knygos „Kaip aš įsimylėjau vyrą, gyvenantį krūmuose“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Kaip aš įsimylėjau vyrą, gyvenantį krūmuose“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014