Ieškoti

Kameronas ir mergaitės

Originalo pavadinimas: Cameron and the Girls
Išleista: 2015
Leidykla: Gelmės
Kategorijos: Jaunimui, Paaugliams
Serija: Paribio istorijos
Puslapių skaičius: 160
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/1
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
4 iš 5

Po pirmų skyrių pasijutau kiek nejaukiai... bet tai įvyko tik todėl, kad knyga mane palietė mano asmeninį gyvenimą... Bet padėti knygos į šoną irgi nesisekė, tad kai pamačiau, kad sugebėjau per dieną perskaityti 107 lapus- pagalvojau, kad tikrai buvo verta jos ieškoti, nes ji sugebėjo išlaikyti mano dėmesį tokį ilgą laiko tarpą. Man itin patiko tai, kad skyriai itin trumpi! Itin paprastas stilius- irgi puiku. Na, o siužetas... nieko ypatingo. Tačiau rašant knygą tokia tematika veiksmo nepridėsi, žinau iš patirties. Galiu pacituoti ištrauką iš pačios knygos, kurią supras tik asmenys susidūrę su panašia liga: "Dabar nejaučiu nieko. Bandau prisiversti nusijuokti, bet nepavyksta. Bandau pravirkti, taip pat neišeina. Žnybteliu sau ranką, tačiau nieko nejaučiu." Būtent šita ištrauka parodo, jog autorius puikiai išmano apie tai ką rašo, ir puikiai sugebėjo perteikti savo veikėjo mintis. Dar viena ištrauka, kuri įrodo autoriaus puikias žinias ir supratimą: "Žmonėms atrodo, kad depresija- tai nuovargis ir tinginystė. Tačiau taip nėra. Jautiesi miręs, nors dar kvėpuoji." Knyga tikrai realistiška, bet šitos dvi ištraukos tėra žodžiai... tų tikrųjų jausmų ir pojūčių neįmanoma perteikti paprasčiausiais žodžiais.

Na, o paskutiniame puslapyje radau puikią frazę: "Problema ta: kai žmonės yra susidarę apie tave tam tikrą nuomonę, labai sunku ją pakeisti." Ir tai viską pasako... Labai džiaugiuosi, kad ją perskaičiau, nes ji man itin patiko, bet kita vertus gailiuosi, nes man tai buvo itin stiprus trigger.

2017-09-25 01:21

Keturiolikmetis Kameronas serga šizofrenija. Jis gydomas ir nieko labiau netrokšta, kaip būti normalus. Vaikinas nustoja gerti vaistus. Netrukus pradeda girdėti balsus. Iš pradžių vyrišką. Jį vadina Profesoriumi. Vėliau – charizmatiškos Mergaitės, kuri kalba jam tai, ką jis nori girdėti. Kad tas balsas nedingtų, Kameronas ir toliau negeria tablečių. Tačiau kiekviena diena be vaistų vis labiau baugina. Atsiranda dar vienas balsas – Kito Vaikino. O kai mokykloje Kameronu susidomi klasės draugė Nina, jam tenka rinktis. Tai neįprastas meilės trikampis. Kameronas svajoja apie mergaitę, kurios švelnų balsą girdi, o Nina yra reali. Išnyksta riba tarp tikrovės ir fantazijos.

Knygos „Kameronas ir mergaitės“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Kameronas ir mergaitės“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014