Ieškoti

Tamsesnis

Originalo pavadinimas: Darker
Išleista: 2018
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Meilės romanas
Serija: Fifty Shades of Grey
Puslapių skaičius: 552
Skaitė/Skaito/Nori 7/0/4
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:4
Edita  knygą įvertino 
4 iš 5

Na siužetas jau žinomas, bet viskas vertinama ir toliau, ne nuolankiosios ir kukliosios Anos akimis, bet savininkiškojo ir valdingojo Kristiano akimis. Kūrinys pilnas artumo, nevaržomos aistros, beribės meilės ir nežaboto geismo.
Na visai gal ir nieko, bet truputį man kai kuriose vietose perlenkta lazda, pernelyg viskas saldu ir nepasotinama . Nors ir žinojau ką rasiu, bet vistiek norėjusi daugiau smulkmenų sužinoti iš Kristiano pusės. Na ir smalsumą patenkinau!

2018-08-26 19:46

E L James grįžta į penkiasdešimties atspalvių pasaulį ir atveria gilesnius ir niūresnius klodus meilės istorijos, sužavėjusios milijonus skaitytojų visame pasaulyje.
Karštas ir geismingas jų meilės romanas baigėsi nuoskaudomis ir abipusiais kaltinimais, bet Kristianas Grėjus niekaip negali pamiršti Anastazijos Stil ir jos ilgisi. Pasiryžęs ją susigrąžinti, jis mėgina sutramdyti tamsiausius savo geidulius, numaldyti polinkį visiškai kontroliuoti visus ir viską. Tad nusprendžia mylėti Aną taip, kaip nori ji.
Tačiau jį vis dar persekioja siaubingos praeities šmėklos, o intrigantas Anos viršininkas Džekas Haidas akivaizdžiai nori ją pasisavinti. Ar Kristiano patikėtinis ir gydytojas dr. Flinas gali padėti jam įveikti savo demonus? Ar vis dėlto kadaise jį suviliojusi ir nepaprastai savininkiška Elena bei buvusi nuolankioji, o dabar pamišusi ir besąlygiškai jam atsidavusi Leila paskandins Kristianą praeities liūne?
O jei Kristianas susigrąžins Aną, ar tokios tamsios ir sužeistos sielos vyrui pavyks ją išlaikyti?

Knygos „Tamsesnis“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Tamsesnis“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014