Ieškoti

Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių

Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 600
Skaitė/Skaito/Nori 103/8/17
Turi/Ieško 25/0
Viso vertinimų:64
Inga  knygą įvertino 
5 iš 5

O man trecia dalis kaip tik idomiausia!

2015-03-01 22:33
Gustė  knygą įvertino 
4 iš 5

Na man tai visai patiko knygos istorija. Jau po pirmų dviejų knygos dalių, tos scenos atsibodusios, tačiau skaičiau tik dėl istorijos. Bet man kažkaip nepasirodė, kad ji nuobodi. Gan lengvai skaitėsi ir buvo įdomu. Tik buvau truputį komentarų prieš skaitant perskaičius, tai žinojau, kad knygos pabaigoje rašys Kristiano akimis, tai labai laukiau to. Bet sulaukusi nusivyliau... Tikėjausi gan nemažai prirašys, kaip jis mąstė, ką galvojo, kai gyveno su Ana ir pnš. Bet galima sakyti buvo vos keletas puslapių. ir tai tik kai jis buvo mažiukas ir pirmi du susitikimai su Ana... Norėjosi truputį daugiau. Bet bendrai apžvelgus, šios knygos serija labai patiko.

2014-10-03 13:52
Karolina  knygą įvertino 
1 iš 5

Neskaitant pabaigos, kurioje viskas Kristijano akimis, knyga nuobodi

2014-03-28 18:23
Kristina  knygą įvertino 
2 iš 5

Po pirmų dviejų šios knygos dalių perskaitymo praėjo daug laiko, kol prisiverčiau pradėti skaityti paskutinią dalį. O ir skaitėsi gan sunkiai, tiesą sakant, labai nervino tas Anos nusileidimas viskam, ko pareikalaudavo Kristianas, nes man tai atrodo svetima. Negalėčiau gyventi, kai būtų kontroliuojamas kiekvienas mano žingsnis, neleidžiama net susitikti su draugais ir pan. O apibendrinus visas dalis, galiu pasakyti tiek, galima jas skaityti, bet jos neturi jokios išliekamosios vertės, na bet gyvenime reik visokių patyrimų, taip, kad nėra blogai, kad perskaičiau šią seriją :) Tikiu, kad ši serija, kaip ir visos knygos, turi savo skaitytojų, kurie žavisi šia knyga, taip ir turi būti ;)

2014-02-08 22:29
Živilė  knygą įvertino 
1 iš 5

nuobodu ir lėkšta. ir skaitėsi sunkokai. iš visos knygos vargiai 100psl (nuo tos vietos kur Anos tėvas patenka į avariją iki tos vietos, kur ji atsikelia iš komos) buvo įdomu skaityti.
O jau pabaiga... primityviau ir dar labiau nusaldinta kaži ar begali būti.
Visos trilogijos išvada - nelabai suprantu už ką tos visos liaupsės ir be protiška reklaminė kampanija.

2014-02-06 00:08
Audra  knygą įvertino 
3 iš 5

Dar tiek ilgai nesu skaiciusi jokios knygos, is pradziu taip viskas nuobodu, jau taip viskas kartojasi, aiskiai tempiama guma. Laukiau bent jau puseje kol vyks kas nors idomaus, taciau...Patiko tik tai, kad pati pabaiga buvo parasyta kito herojaus akimis. Tik tiek.

2014-01-28 08:27
Egle  knygą įvertino 
1 iš 5

nu tokia nuobodybė....

2014-01-08 21:21
Dalė  knygą įvertino 
4 iš 5

Sunkiai, oi kaip sunkai skaitėsi pradžia, ties vidurių truputi įdomiau pasidarė...o kai pradėjo žaisti šeima vėl pfffff.....situacija pataisė paskutinis skyrius, kuri perskaičius panorau iš naujo pradėt istoriją :D
Bendrai vertinant trilogija man patiko.

2013-11-14 16:56
Vitene  knygą įvertino 
3 iš 5

Po antros dalies tikėjausi tikrai geresnio siužeto ir įdomesnės pabaigos, bet gavosi didelis šnipštas. Pritariu Karolinos komentarui, kad knygoje nerasi nieko naujo, tas pats per tą patį, jokios intrigos.

2013-10-24 09:16
Karolina  knygą įvertino 
3 iš 5

Oooo,taip tikejausi,taip...Pirma knyga buvo nuobodi,antroji patiko siek tiek labiau,o sita gryna nuobodybe...Jokios intrigos,visiskai!Sudomino tik pats,pats galas kai buvo rasoma viskas Kristijano akimis,galejo visa knyga taip buti...O cia...Knyga perskaiciau greitai,nes tikriausiai jos liko maziau nei puse,nes praleidau beveik visus ju ten sexo zaidimus,nes jokio naujo dviracio jie ten neisrado,o skaityti ta pati,per ta pati laaabai nuobodu....Nezinociau,kad sitos knygos,taip gerai ivertintos visame pasaulyje,pamanyciau,kad skaitau kokia apmastymu neverta knyga is serijos "Svajoniu romanai".

2013-10-06 18:37
Romantiškas, išlaisvinantis ir visiškai pavergiantis romanas, kuris jus apsės, užvaldys ir kurį prisiminsite amžinai.

Erotinė „Penkiasdešimt atspalvių“ trilogija apie neįprastus vyro ir moters santykius sukėlė revoliuciją literatūros pasaulyje. Karštos diskusijos įtraukė net garsiausius kritikus, psichologus ir universitetų dėstytojus. Per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų.

Šis erotiškas, įdomus ir giliai jaudinantis romanas jus apsės, užvaldys ir liks su jumis amžinai.

Kai Ana Stil susipažįsta su keistuoliu ir dvasinių kančių kamuojamu verslininku Kristianu Grėjumi, tarp jų įsiplieskia aistringas romanas ir iš esmės pakeičia abiejų žmonių gyvenimą.

Ana visada žinojo, kad mylėti jį nebus lengva ir kad jiedviem būnant drauge teks įveikti tokius iššūkius, kokių nė vienas neįsivaizdavo. Ana turi įsilieti į prabangųjį Kristiano gyvenimą neaukodama dėl jo nei savo asmenybės, nei laisvės; o Kristianui reikia nugalėti stiprų norą viską valdyti ir atsikratyti vis dar persekiojančių praeities šmėklų.

Dabar, pagaliau būdami drauge, jie turi viską: meilę, aistrą, artumą, turtus ir neribotų galimybių pasaulį.

Tačiau kaip tik tuomet, kai, rodos, nieko netrūksta, nelaimė ir likimas padeda išsipildyti baisiausiems Anos košmarams...

E L James – buvusi televizijos kanalo darbuotoja, dabar žmona ir Vakarų Londone gyvenanti dviejų vaikų motina. Ji nuo ankstyvos vaikystės svajojo rašyti romanus, kuriuos skaitytojai tiesiog dievintų, bet sutramdė šias svajones, kad galėtų didžiausią dėmesį skirti šeimai ir karjerai. Pagaliau E L James ryžosi ir parašė pirmąjį romaną „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Šis iškart užkopė į populiarumo viršūnę. Neilgai trukus skaitytojus pasiekė ir kitos trilogijos dalys „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ ir „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“.

Jaudinanti ir skandalinga trilogija „Penkiasdešimt atspalvių“ pateko tarp labiausiai apkalbamų knygų serijų. Jos nupirkta tiek, kad net galima sakyti, jog ši knyga turima kiekvienuose namuose. Autorė, pasirinkusi E L James slapyvardį, akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Filmo pagal šią trilogiją pasaulinę premjerą žiūrovai turėtų išvysti 2014 metų rugpjūtį.

Knygos „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“ apžvalgų po kol kas nėra.


Knygos, panašios į „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“:

Grey: Fifty Shades of Grey as told by Christian

E L James

Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių

E. L. James
---
Iš tos pačios trilogijos
Justė

Penkiasdešimt pilkų atspalvių

E. L. James
---
Iš tos pačios trilogijos
Justė
Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014