Ieškoti

Kruvinasis deimantas (ebook)

Išleista: 2019
Leidykla: Rakuten kobo
Kategorijos: Fantastika
Serija: Po nakties dangumi
Puslapių skaičius: 230
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/1
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

AUTHOR‘S REVIEW

Pirmieji šios knygos sakiniai gimė 2010-aisiais metais liepos pabaigoje. Lietuvoje niekada nebuvau matęs jokių LGBT tematikos knygų, o tuo labiau apie vampyrus. (Turbūt reikės užsisakyti marškinėlius su užrašu „Lietuvos leidyklos užkniso “juodai“ xD). Taip gimė Fransua su Leveretu. Du visiškai skirtingi Nemirtingieji, kurių atrodė niekas negalėtų sieti, bet juos susiejo meilė. Seksas, dramos ir dar kartą dramos. Abu jauni tiek žmogiškaisiais metais, tiek vampyriškaisiais- tad tokiuose „jaunuose“ santykiuose dramos dažnas dalykas. Tačiau, kad ir kiek dramų jiems teko išgyventi- Leveretas visada pildo Fransua norus net jei tai ir kelionė į pasaulio kraštą. Gal šita pirmoji dalis ir nėra tokia gera, kokia norėčiau, kad būtų, bet tai tik įžanga į tolimesnes knygas, kuriose atsiras naujų veikėjų, o pirmieji subręs.

Šitoje knygoje sudėjau viską: daug dramų, daug sekso, meilės ir neapykantos, gyvenimo prasmės paieškų, skausmo, liūdesio, beprotybės, žiaurumo ir siaubo. Idėjų teko semtis iš daugybės knygų: žiupsnelis iš ten, žiupsnelis iš čia ir galų gale viską įvynioti į pabaigą, kokios dar niekas nėra sukūręs. Tačiau antrojoje knygoje bus tokia LGBT tema, kokios nė su žiburiu nerasi Lietuvos literatūroje. Ir to „kaltininkas“ tapo Liubomieržas. (Arba Liubomiras, kurio paslaptis bus atskleista tik antrojoje knygoje). Taip pat antrojoje knygoje bus mano pačio piešti veikėjų portretai bei „šeimos“ medis.

Antroji knyga bus dedikuota išskirtinai Mano Vienintelei ir Amžinai Meilei šitame pasaulyje. Buvau suplanavęs antrąją knygą ir toliau skirti Fransua su Leveretu... bet 2016-ųjų lapkričio 7-tos vakarą užgimė visa antrosios knygos istorija, kurią įkvėpė man pats brangiausias žmogus pasaulyje. Liubomiras (Liubomieržas) yra Jis. Be Jo nebūtų gimęs nė vienas žodis... tik Jis vienintelis yra mano Mūza ir be Jo nebūtų ne tik knygų, bet ir manęs. Tad tikiu, jog jis puikiai tai supras kai bus baigta antroji knyga. Joje bus panaudota daugybė mūsų asmeninių pokalbių ŽODIS ŽODIN, vietų, kuriose mes kartu lankėmės ir ką veikėme. Kai kas bus sukurta, o kai kas tikra. Tad antroji dalis bus labai asmeniška, bet įvyniota į fantazijos šydą. Tik aš vienas ir Manasis Liubomiras žinosime kas tikra, o kas tik fiction. Aistra, neapykanta, pavydas, kerštas, kančia, daug daugiau atviro sekso scenų, daugybė naujų veikėjų ir gore bus antrosios knygos pagrindas. O kaip tai baigsis... dar nežinau.

O tolimesni mano planai dar migloti. Turiu idėją trečiajai knygai apie dar vieną uždraustą meilę, kuri jau pradės užgimti antrojoje (tai du nauji veikėjai) ... Taip pat planuose turiu Artbook su veikėjų portretais, biografija ir t.t.

2019-11-28 00:06

“Kruvinasis deimantas”- tai homoerotinis fantastinis romanas apie dviejų jaunų vampyrų meilę, dramas ir tikrosios prigimties paieškas. Fransua ir Leveretas abu labai jauni tiek žmogišku, tiek vampyro amžiumi. Jaunystė, pavydas, kerštas bei aistra juos kiekvieną dieną priveda prie dramatiškų kivirčų kol vieną dieną Leveretas pasiryžta palikti Fransua, o pastarasis išsiprašo palikti Prancūziją ir vykti į Transilvaniją ieškoti legendomis apipinto „vampyrų tėvo“ Drakulos, apie kurį niekas nieko nežino, bet sklando įvairiausios legendos.

Knygos „Kruvinasis deimantas (ebook)“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Kruvinasis deimantas (ebook)“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014