Ieškoti

Mergina rūke

Originalo pavadinimas: La ragazza nella nebbia
Išleista: 2018
Leidykla: Sofoklis
Kategorijos: Trileris
Puslapių skaičius: 320
Skaitė/Skaito/Nori 9/0/9
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:10
Beatė  knygą įvertino 
4 iš 5

Neblogas detektyvas, bet kažko pabaigoje pritrūko.

2020-01-20 12:57
Palma  knygą įvertino 
4 iš 5

Peskaičiau ir pažiūrėjau filmą.Buvo įdomu.O jau kas žudikas...niekaip neatspėt...

2019-12-14 20:39
Saulens  knygą įvertino 
4 iš 5

nu ja pagal pabaiga tai crazy ....

2019-11-26 21:39

Naktį, kai viskas amžiams pasikeitė, ledas ir rūkas dengė Avešą, giliame Alpių slėnio šešėlyje glūdintį miestelį. Gali būti, kad dėl prastų oro sąlygų specialiojo agento Fogelio automobilis įvažiavo į griovį. O galbūt priežastis visai kita?

Vyras nenukentėjo, bet patyrė šoką: jis nepamena, nei kaip, nei kodėl ten atsidūrė. Aišku tik viena – šiandien specialusis agentas jau turėtų būti toli nuo Avešo.
Praėjo du mėnesiai, kai Ana Lu dingo rūke. Du mėnesiai nuo tada, kai Fogelis ėmėsi tirti bylą, kuri iš pabėgimo virto pagrobimo tyrimu, o vėliau – didžiuliu žiniasklaidos ažiotažu.
Toks Fogelio metodas: jo nedomina DNR, jis neišmano, kaip panaudoti kriminalinių tyrimų komandos radinius, tačiau sugeba manipuliuoti žiniasklaida, pritraukti kamerų dėmesį, užkariauti vietą pirmuosiuose puslapiuose, gauti lėšų tyrimui pasitelkdamas žiūrovus prie televizorių ekranų. Paskelbti auką šventąja ir paskui susektą siaubūną įkišti į kalėjimą.
Praėjus dviem mėnesiams specialusis agentas Fogelis turėtų būti toli. Kodėl tuomet jis vis dar čia? Kodėl įvyko nelaimingas atsitikimas? Ir, svarbiausia, jeigu jis nenukentėjo, kieno tas kraujas ant jo drabužių?

Knygos „Mergina rūke“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Mergina rūke“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014