Ieškoti

Nakties valdovas

Originalo pavadinimas: The Ruler of the Night
Išleista: 2017
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Trileris
Serija: Thomas De Quincey
Puslapių skaičius: 328
Skaitė/Skaito/Nori 4/0/6
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:3
Saulens  knygą įvertino 
2 iš 5

perskaiciau ir manau jog 2 syk tikrai neskaityciau,bent jau man tai 4/10

2018-02-12 16:48

Viktorijos laikų Anglijos literatas ir tyrėjas Tomas de Kvinsis, skaitytojams jau pažįstamas detektyvuose „Žmogžudystė yra menas“ bei „Mirusiųjų inspektorius“, imasi tirti pirmąją žmogžudystę, įvykdytą traukinyje. Aukščiausio meistriškumo Deivido Morelo istorinis detektyvas su daugybe veikėjų ir persipinančių siužetinių linijų prikausto ir nepaleidžia iki paskutinio puslapio, o pats De Kvinsis savo filosofiniu, netradiciniu požiūriu puikiai varžosi su Šerloku Holmsu.

1855 m. Anglija. Britus sukrečia žinia apie kraupią žmogžudystę: pirmos klasės vagone randamas žiauriai nužudytas vyras. Kaip tik tuo metu gretimoje to paties traukinio kajutėje kartu su savo dukra Emile keliavo Tomas de Kvinsis.

Traukinyje mirtį pasėjęs nusikaltėlis sostinėje įvykdo dar kelias žmogžudystes. Sekdami jo pėdsakais, De Kvinsis, Emilė ir detektyvai pamažu atskleidžia kraupų sąmokslą. Paaiškėja, kad pavojus gresia pačiai Anglijos karalienei Viktorijai...

Filmų apie nenugalimą kovotoją Rembo serijai pradžią davusio romano autorius Deividas Morelas savo skaitytojus trečią kartą pakviečia į paslaptingą, niūrų ir pavojų kupiną XIX a. vidurio Londoną. Paskutinė trilogijos apie žymų literatą ir opiomaną Tomą de Kvinsį knyga, meistriškai supinanti tikrus įvykius ir neišsenkančią rašytojo vaizduotę.

Užburiantis, įtraukiantis ir dėmesį kaustantis detektyvas karalienės Viktorijos ir Šerloko Holmso laikų Anglijoje.

Knygos „Nakties valdovas“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Nakties valdovas“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014