Ieškoti

Prarastas simbolis

Išleista: 2010
Leidykla: Jotema
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 448
Skaitė/Skaito/Nori 118/3/40
Turi/Ieško 68/4
Viso vertinimų:79
Knygą parduoda Magduse
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Tas jausmas kai turi per 2000 knygų, o sėdi, žiūri į jas ir galvoji „Neturiu ką skaityti“. Tada įsijungi televizorių ir jame pasirodo „Angelai ir demonai“ filmas, tuomet akimis nuslysti iki lentynos, kur stovi visos Dan Brown knygos ir patiri nušvitimą: „Taigi prieš kelis metus nebaigiau skaityti Roberto Lengdono serijos!, štai ką skaitysiu!“.

Tikrai sunku vertinti knygą, kuri tave buvo užvaldžiusi kelias dienas. Jei jau paimu Dan Brown knygą į rankas- negaliu jos taip lengvai padėti. Ši irgi tokia buvo. Įtemptas veiksmas kiekviename skyriuje, pamažu iš lėto atsiskleidžiančios šokiruojančios istorijos detalės, laiminga ir, viską sustatanti į vietas, tiesa pabaigoje- tai Dan Brown stiliaus bruožas. Mokslas ir religija. Kurie šioje knygoje iš tikrųjų susipina. Ir tik paskutiniuose puslapiuose imi galvoti, jog visa tai iš tikrųjų tiesa.... mes nebemokame skaityti Šventojo Rašto ir nebesuvokiame tikrosios tiesos, kurią jis slepia. O štai rašytojas išrutuliojo nuostabią idėją, kuri mane labai sužavėjo ir privertė susimąstyti.

APIBENDRINIMAS: įtemptas siužetas, mistika, istorinės ir mokslinės detalės, netikėti siužeto veiksmai ir prikaustanti istorija.

2019-08-08 21:40

Šios knygos dar neskaičiau bet būtinai tai padarysiu, nes jau įsigijau ją :)

2013-11-22 16:13
Ingrida  knygą įvertino 
5 iš 5

Jei po pirmu 50 puslapiu norejau mest, tai po 150 nebegalejau padet. :) Puiki knyga, gal kiek nusileidzianti Da Vincio kodui.
Rekomenduoju.

2013-10-07 23:09
Magduse  knygą įvertino 
3 iš 5

tikrai prasčiausia iš visų Dan Brown knygų, skaitėsi lėtai ir ne itin įdomiai.

2012-10-03 18:31
Aušra  knygą įvertino 
5 iš 5

Man patiko. įdomios idėjos apie minčių galias, tikėjimą. Biblijos skaitymas padėjo kiek labiau suprasti kontekstą.
Perskaičiau per kelias dienas, net naktimis nesinorėjo padėti knygos į šalį. Kaip ir visos šio autoriaus knygos, ši taip pat prikausto dėmesį nuo pat pirmųjų puslapių.
Tikrai rekomenduoju lengvam laisvalaikio pasiskaitymui.

2012-04-30 10:35
Nebeegzistuojantis vartotojas

Jeigu trumpai komentuojant, tai knyga yra trileris. Ji yra šiuolaikiška ir susijusi su istorija, joje daug veiksmo, tad manau ne visiems patiks, bet mane užkabino, kadangi tokios knygos man teikia malonumą

2012-03-17 11:21
Nebeegzistuojantis vartotojas

Man patiko, kaip ir kitos jo knygos , net labiau nei "Da Vinčio Kodas". Kaip visada įtraukia vienas kitą keičiantys įvykiai, kurie neleidžia nuobodžiauti. Tiesa, nei prie vienos knygos apie profesorių Lengdoną dar neparašiau, to, kad man patiko pagrindinis veikėjas. Toks žemiškas, su savo baimėmis ir išgyvenimais, ne koks superherojus, nieko nebijantis, visus gelbėjantis raumenų kalnas, tiesiog profesorius, paprastas knygų žiurkius, kuris gelbsti kitus ir save savo žiniomis, o ne jėga.

2012-03-09 21:46
dzabdzab  knygą įvertino 
4 iš 5

Kazkaip labai daug tikejausi is sios knygos. Galvojau trecia dalis su Robertu Lengdonu... taciau nusivyliau. Net nezinau kodel. is tikruju viskas labai nuspejama, viskas zinoma ar kazkur girdeta, kas skaite kitas dalis su Robertu Lengdonu, tai supras ka turiu omeni. Keletas vietu labai patiko. Bet siaip knyga manes nekabino, net 2 savaites skaiciau... Siaip kaip David Brown kuryba megstantiems, rekomenduociau. :)

2011-03-19 23:01

Jau žadėjau pareikšt, kad knyga liuks, bet va perskaičiau ir nežinau kaip čia sudėlioti dabar savo mintis apie ją. Pradžia gal kiek perkrauta, bistriai kažkas įvyko, prisirinko milijonas įvykiu susidomėjusių ir suinteresuotų žmonių, o po to jau vienas veiksmas gena kitą, vienas netikėtas poelgis pakeičiamas dar netikėtesniu ir taip va knyga šauniai įsibėgėjo, kad net padėti knygos nesinorėjo, verčiau puslapį po puslapio, tikrai kabino. O atėjusi atomazga ir pabaiga viską man kažkaip ir sugadino. Viduriuky jau buvau nuspėjus, kad taip ir bus, bet vėlgi mane nuvylė pagrindinio blogiuko motyvai, troškimai, siekiai, nu beleberda totali. O jau visas tas paskutinis aiškinimas kas ir kodėl, kame visos paslapties šaknys, man asmeniškai buvo nuobodybių nuobodybė ir pati pabaiga nu fignia kakaja ta. Dar tie intarpai apie Dievą, Bibliją, man absoliuti kankynė, nemėgstu apie tai skaityti, man tai neaktualu ir neįdomu. Nooors, buvo pora minčių/aiškinimų, kurios patiko. Keista knyga, nei vienareikšmiškai gera, nei vienareikšmiškai bloga.

2011-01-23 20:59
fatimaallaa  knygą įvertino 
2 iš 5

Labai jau ilgai skaiciau sia knyga, tiesiog varginau. Viskas taip nuspejama ir pabode, kad net nuobodulys eme skaitant. Manau, kad si knyga pades riebu taska pazintyje su siuom rasytoju. Neypatinga, nieko naujo. Bendrais bruozais knyga nelabai patiko.

2010-04-16 01:50

Kas buvo prarasta... bus atrasta.


Šiame stulbinančiame visame pasaulyje išgarsėjusio „Da Vinčio kodo“ tęsinyje Danas Brownas dar kartą parodo, kodėl jis yra populiariausių pasaulyje trilerių autorius. „Prarastas simbolis“ – meistriškas pasakojimas, mirtinos lenktynės tikrovės labirintais, slepiančiais kodus, paslaptis ir neregimas tiesas... viską stebint kol kas baisiausiam Browno sukurtam piktadariui. „Prarasto simbolio“ veiksmas vyksta slaptose Vašingtono salėse, tuneliuose, šventyklose ir kvapą gniaužiančiu greičiu artėja prie neįsivaizduojamos atomazgos.

Pasakojimo pradžioje Harvardo profesorius Robertas Lengdonas netikėtai pakviečiamas perskaityti vakarinę paskaitą JAV Kapitolijuje. Tačiau vos jam atvykus prasideda keisti įvykiai. Kapitolijaus pastate randamas nerimą keliantis objektas, išmargintas penkiais šifruotais simboliais. Lengdonas objekte įžvelgia senovinį kvietimą... įžengti į seniai prarastą ezoterinės išminties pasaulį.

Kai žiauriai pagrobiamas Lengdono mylimas mokytojas, žymus masonas ir filantropas Piteris Solomonas, Lengdonas supranta, jog vienintelis kelias išgelbėti Piterį – priimti mistinį kvietimą ir sekti juo, kad ir kur šis nuvestų. Lengdonas netrukus pasineria į uždarą pasaulį, kuriame viskas – masonų paslaptys, nutylėta istorija ir niekada iki tol nematytos patalpos – stumte stumia jį pripažinti vienintelę, neįsivaizduojamą tiesą.

Kaip skaitytojai jau įsitikino iš „Da Vinčio kodo“ ir „Angelų ir demonų“, Dano Browno romanai – tai ryškūs įmantrūs raštai, nuausti iš nutylėtų istorijos aspektų, sudėtingų simbolių ir paslaptingų kodų. Naujajame romane jis ir vėl meta iššūkį skaitytojams, pateikdamas jiems žaibo greitumu besivystančią istoriją, siūlančią staigmenas kiekviename siužeto posūkyje. „Prarastas simbolis“ yra tai, ko laukė Dano Browno kūrybos gerbėjai... labiausiai jaudinantis iš visų iki šiol parašytų jo romanų.

Knygos „Prarastas simbolis“ apžvalgos:

Viso vertinimų:0

Autorius:  Williamuss 

Komentarų: 0

Knygos, panašios į „Prarastas simbolis“:

Inferno

Dan Brown
---
Iš tos pačios serijos apie profesorių Lengdoną
Justė

Angelai ir demonai

Dan Brown
---
tos pačios serijos knyga
Justė

Da Vinčio kodas

Dan Brown
---
tos pačios serijos knyga
Justė
Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014