Ieškoti

Inferno

Išleista: 2013
Leidykla: Jotema
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 416
Skaitė/Skaito/Nori 70/0/19
Turi/Ieško 34/1
Viso vertinimų:41
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Šitą knygą pirmą kartą pamačiau... Italijoje, 2013-ais. (Kuomet ir pasirodė šita knyga) Tuo metu visi Italijos knygynai ir parduotuvės buvo nukrauti „Inferno“. O aš apie Dan Brown nieko nežinojau. Buvau visose vietose aprašytose knygoje, bet tada dar nežinojau, kad grįžęs į Lietuvą susidomėsiu Dan Brown kūryba būtent dėl tos knygos visur man šmėžavusios akyse...

Dan Brown kaip visada savo stiliuje: įtemptas siužetas, istorija, įžymios vietos, įdomi istorija ir detaliai aprašyti meno kūriniai bei įžymios Italijos vietos. Ir Italija. O kaip gi? Kaip galiu nesimėgauti knyga apie savo mylimą šalį? Buvo gera vėl mintimis sugrįžti į lankytas vietas ir šį kartą matyti Robertą Langdoną kartu šalia savęs. Kadangi knygos siužetas sukasi aplink Dantę ir jo „Dieviškąją komediją“, tad ilgai planavęs įsigyti šią knygą- PAGALIAU nuėjau į knygyną ir nusipirkau. Tad ši knyga taip pat paskatino apsvarstyti idėją perskaityti Dantės šedevrą.

Šioje knygoje D. Brown paliečia itin jautrią pasaulio problemą- žmonių skaičiaus didėjimą. Gal Zobristas ir yra knygos villain, bet skaitant jo žodžius imi suprasti, kad juose slypi.... tiesa, labai skaudi, bet Tiesa. Kas žino? Gal ateityje per mūsų pasaulį vėl prasiaus koks maras ar kokia nauja liga; juk tokių dalykų jau yra buvę praeityje. Ir geriau jei tai būtų pati Motina Gamta negu Žmogus... toks kaip Zobristas. Bet, kad ir kaip būtų- ši knyga tikrai priverčia atsisėsti ir pagalvoti apie tokius dalykus. O, kad autorius pasirinko tokią jautrią temą savo knygai- yra drąsu ir pagirtina. Tačiau kaip medikas iškart pastebėjau mažą klaidą, kurią padarė autorius: metoklopramidas NESUKELIA tokio svaigulio ir mieguistumo kaip Sinski pasakojo. xD Šitą preparatą dažnai vartoju migrenos simptomams palengvinti ir einu į darbą, paskaitas, gyvenu ir dar nė karto neužmigau kur nors gatvėj. xD

Na, o apie filmą neturiu žodžių apsakyti koks tai š... Baisiausias knygos ekranizavimas per visą kinematografijos istoriją. Knyga ir filmas skiriasi kaip diena ir naktis... Tad filmą žiūrėjau tik dėl Tomo Henko, nes jis man labai patinka kaip aktorius, o daugiau... iššvaisčiau porą valandų savo gyvenimo tokiai nesąmonei...

APIBŪDINIMAS: įtemptas siužetas, gausu meno kūrinių aprašymų, išskirtinė ir įdomi istorijos idėja priverčianti pamąstyti.

2019-08-18 21:22
Ardni  knygą įvertino 
5 iš 5

Man tai labai patiko. Tyčia dar prieš tai perskaičiau Dantės "Pragarą". Pritariu, kad truputėlį žanras primena fantastiką, bet visai gerai susiskaitė :)

Laukiam naujos knygos.... http://i.gr-assets.com/images/S/compressed.photo.goodreads.com/hostedimages/1476533829i/20853421._SY540_.jpg

2017-07-27 14:28
dzabdzab  knygą įvertino 
5 iš 5

Man labai patiko, bet vistiek liksiu istikima 'angelams ir demonams' :) Kaip ir visoses knygose Robertas Lengdonas lenktyniauja, gelbeja, isivelia i vis naujas intrigas, sutinka nauja moteri. Verta skaityti. Po nuvylusio 'prarasto simbolio' 'inferno' vel pakele kartele :)))
Bet labiausiai sioje knygoje patiko paslepta zinute vercianti susimastyti apie zmoniu populiacijos gausejima.

2015-03-16 00:47
Milda  knygą įvertino 
4 iš 5

Mane nuvylė pabaiga .. taip įtemptai ir įdomiai prasidėjęs pasakojimas palaipsniui pradėjo blėsti, kol beliko tik ilga monotoniška atomazga. Browno knygos visada labai įdomios ir įtraukiančios, daug detalių, meno kūrinių aprašymų, paslaptingų niuansų ir viskas meistriškai supinta į kupiną nuotykių ir veiksmo pasakojimą. tik manau, kad ši knyga galėjo būti bent keliais skyriais trumpesnė.. Na bet paskaityti tikrai verta :)

2015-01-06 22:37
Saulens  knygą įvertino 
4 iš 5

knyga skaiciau kelias dienas,nes knygos pagalba internete apziurejau nemazai meno kuriniu...dauguma ju neapsakomai didingi pvz hagia sophia,svento jono baptiserija,.... kaip sakoma knyga pusiau pazintine ir pusiau fantastine,nors ka gali zinot...

2014-12-19 17:25
Zivile  knygą įvertino 
3 iš 5

Gera laisvalaikio knyga, o, bet,tačiau pabaiga jau skirta fantastikos žanro gerbėjams.

2014-06-11 00:09
Beatė  knygą įvertino 
5 iš 5

Miela knyga. Kaip ir visose sio autoriaus knygose pilna veiksmo,gaudyniu- lenktyniu, paslapciu atskleidimo. Senasis gerasis Lengdonas vel gelbeja pasauli :)

2014-01-17 08:25
Aušra  knygą įvertino 
4 iš 5

Pabaiga tikrai netikėta.
Verta dėmesio knyga. Šiaip autorius lieka ištikimas savo stiliui ir siužetas kartais būna nuspėjamas.
Mano penkta Brown'o skaityta knyga, ir tikrai nesigailiu. Kaip ir kitos šio autoriaus knygos, užkabina nuo pat pirmų puslapių.
Rekomenduoju.

2014-01-06 01:31

Man patiko labiau nei praeitas nusivylimas pavadinimu "Prarastas Simbolis" - įdomus naratyvas, plius netikėta pabaiga

2013-12-06 16:06

TAMSIAUSIOS PRAGARO VIETOS REZERVUOTOS TIEMS, KURIE MORALINĖS KRIZĖS METU LAIKOSI NEUTRALITETO.

Tarptautiniuose bestseleriuose „Da Vinčio kodas“, „Angelai ir demonai“ ir „Prarastas simbolis“ Danas Brownas meistriškai supynė istoriją, meną, kodų šifravimą ir simbolius. Dėmesį kaustančiame naujame trileryje Brownas grįžo į savo stichiją ir sukūrė romaną, kuriame ant kortos pastatyta daugiau nei kitose jo knygose. 

Robertas Lengdonas, Harvardo universiteto simbologijos profesorius, Italijoje įtraukiamas į šiurpų pasaulį, o jo įvykiai sukasi aplink vieną iš paslaptingiausių ir seniausių literatūros šedevrų Dantės „Pragarą“. 

Tokioje aplinkoje Lengdonas kovoja su gąsdinančiu priešininku ir bando išspręsti galvosūkį, kuris jį perkelia į klasikinio meno, slaptų koridorių ir mįslingo mokslo labirintą. Pasitelkęs Dantės niaurią epinę poemą Lengdonas skubiai ieško atsakymų ir stengiasi suvokti, kuo galima pasikliauti... kol pasaulis nespėjo pavirsti tikruoju pragaru.

Knygos „Inferno“ apžvalgos:

Viso vertinimų:0

Autorius:  Justė 

Komentarų: 0

Knygos, panašios į „Inferno“:

Angelai ir demonai

Dan Brown
---
Iš tos pačios serijos apie profesorių Lengdoną
Justė

Prarastas simbolis

Dan Brown
---
Iš tos pačios serijos apie profesorių Lengdoną
Justė

Da Vinčio kodas

Dan Brown
---
Iš tos pačios serijos apie profesorių Lengdoną
Justė
Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014