Ieškoti

Madraso deimantas

Išleista: 2019
Leidykla: Baltos lankos
Kategorijos: Grožinė literatūra
Puslapių skaičius: 240
Skaitė/Skaito/Nori 4/0/4
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1
Milda  knygą įvertino 
3 iš 5

Knyga iš pradžių pasirodė labai įtraukianti ir net nesitikėjo, kad apie tokius egzotiškus kraštus tokiu stiliumi lietuvė parašė. Tačiau vėliau pasijautė toks lietuviškas skurdumas. Nors rašytoja tikrai stengėsi sudominti faktais. Knyga lengva. Perskaičiau per kelis prisėdimus. Nors turint daug laiko, galima ir vienu ypu perskaityt, nes vis norisi sužinoti, o kas toliau. Vertinu trimis su puse žvaigždučių.

2019-03-14 17:55

1701-ieji. Indija.

Madraso gubernatorius Tomas Pitas – aistringas brangiųjų akmenų žinovas. Jo uoslė vertingam grobiui tiesiog stulbinama. Todėl, vos išvydęs prekeivio Džamčando iš suskretusios nosinės išvyniojamą deimantą, jis žino: ši brangenybė verta didžiausių pinigų ir rizikos. Pitas net neabejoja: jis privaląs įsigyti ir slapčia pargabenti deimantą į Angliją. Tai taps jo turtų ir šlovės garantu. Tačiau gubernatorius net nenutuokia, kokias nelaimes neša šis prakeiksmo paženklintas neregėto grožio akmuo.

2011-ieji. Europa.

Adelė, jauna ir ryžtinga meno ekspertė, atvyksta į deimantų sostinę Antverpeną vedama vieno vienintelio tikslo: pavogti ilgus metus slėptą, legendomis apipintą brangakmenį. Iki kruopščiai rengto plano atomazgos liko vos kelios dienos, o paskui – kartu su mylimuoju į bekraštį pasaulį. Tačiau ne viskas vyksta taip sklandžiai, kaip tikėtasi. Iki taip trokštamo nerūpestingo gyvenimo Adelei teks pereiti ugnį ir vandenį: jos pėdomis seka ne tik kerštingi bendrai, bet ir kruvina deimanto praeitis.

Knygos „Madraso deimantas“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Madraso deimantas“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014