Ieškoti

NAKTIS VIRŠ TANŽERO

Išleista: 2019
Leidykla: Baltos lankos
Puslapių skaičius: 320
Skaitė/Skaito/Nori 6/1/5
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:6

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

„Naktis virš Tanžero“ – trileris apie moteris, draugystę, paslaptis ir Maroką.

1956 m. Liusė Meison ir Alisa Šipli baigė Beningtono koledžą Vermonte. Nor ir buvo kilusios iš skirtingų šeimų – Alisa turtinga britė, o Liusė - neturtinga vermontietė, kuri mokytis galėjo tik dėka gaunamos stipendijos - studijų metais merginos buvo neišskiriamos. Jas vienijo tai, kad abi buvo netekusios tėvų.

Po studijų jų keliai išsiskyrė. Atsitiko taip, kad abi troško niekada viena kitos nebesutikti. Alisa išvyko atgal į Londoną, o Liusė su vienu vieninteliu lagaminu leidosi laimės ieškoti Manhetene.

Praėjo keletas metų. Vieną dieną Liusė pasirodo ant Alisos ir jos vyro namų Tanžere, Šiaurės Afrikoje slenksčio.

Kas tai – nuoširdus noras atnaujinti draugystę? O galbūt Liusė turi kitokių tikslų? Alisa leidžiasi įtraukiama į Liusės nuotykius, tačiau ilgainiui supranta, kad draugė kontroliuoja kiekvieną jos žingsnį. Netikėtai dingus jos vyrui, jauna moteris nebepasitiki niekuo – nei Liuse, nei savo sprendimu su vyru persikelti gyventi į Maroką, nei savo pačios mintimis.

Kiekviena iš moterų pasakoja skirtingas istorijas. Kiekviena iš jų turi savo ydų ir nuodėmių. „Naktis virš Tanžero“ – įtemptą tenisą primenantis trileris, kai kamuoliukas laksto iš vieno aikštelės pusės į kitą. Skirtinguose jo kraštuose - dvi moterys, skirtingai suvokiančios, kas įvyko, kai Liusė atvyko į Maroką.

„Naktis virš Tanžero“ – Maroko karščiu alsuojantis romanas apie moterų draugystę, netektis ir išdavystes. Christine Mangan romane atgimsta ypatinga Alfredo Hitchcocko filmus primenanti šeštojo dešimtmečio atmosfera.

Knygos „NAKTIS VIRŠ TANŽERO“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „NAKTIS VIRŠ TANŽERO“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014