Ieškoti

Stebuklai iš Dangaus: maža mergaitė, jos kelionė į Dangų ir nuostabi išgijimo istorija

Išleista: 2017
Leidykla: Gelmės
Serija: Tikros istorijos
Puslapių skaičius: 192
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/3
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1
Loreta  knygą įvertino 
5 iš 5

Puiki knyga. Įtraukianti ir nepaleidžianti nuo pirmo sakinio iki paskutinio taško. Užkabinantis pasakojimo stilius ir puikus jumoro jausmas. Nenuobodi tikėjimo liudijimo istorija.

2017-11-24 22:28

Įsivaizduokite: gyvenate įprastą laimingą šeimyninį gyvenimą, turite vyrą, tris nuostabias dukras, pikapą, kuriuo sekmadieniais išdidžiai riedate į bažnyčią... Gyvenimas, rodos, plaukia ramia ir saugia vaga, jaučiatės esą Dievo užantyje, Jo saugomi, mylimi, globojami. Ir staiga vieną dieną jūsų pasaulis sugriūva, išgirdus negailestingą verdiktą – Jūsų dukra serga nepagydoma liga. Jos gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo, maža to – jis niekada nebus normalus. Įsivaizduokite skausmą mamos, kuri išbando viską – net ir rizikingus, siaubingą šalutinį poveikį turinčius vaistus, galinčius pražudyti, o ne pagydyti jos nepakeliamų skausmų varstomą mergaitę... Kol galiausiai, beveik praradusi viltį, ji vos nepraranda tikėjimo Juo. Tačiau vieną dieną, (ne)laimingo atsitikimo metu, Jo – Kūrėjo, Visagalio, Tėvo – meilė atsiskleidžia pačiu netikėčiausiu būdu, pačiu trapiausiu – drugelio – pavidalu suplazda mažos mergaitės sąmonėje, prikeldamas ją naujam gyvenimui.

„Stebuklai iš Dangaus" – tai knyga, pasakojanti apie meilę ir tikėjimą pačia plačiausia prasme – apie šeimos meilę, draugų meilę, bendruomenės meilę, galiausiai – Dievo meilę. Tai tikra istorija, kuria su skaitytojais visame pasaulyje dalijasi tikrų tikriausią stebuklą patyrusi nepagydomai sergančios mergaitės Anabelės mama Kristi Bym. Tai – jų šeimos, jų ištvermės, kantrybės ir besąlygiško atsidavimo, pasiaukojimo istorija. Knyga ilgai laikėsi bestselerių sąrašuose, ji išversta į kelias kalbas.

Be to, 2016 metais pagal šią knygą rež. Patricia Riggen sukūrė sukrečiantį filmą tuo pačiu pavadinimu – „Stebuklai iš Dangaus" („Miracles from Heaven"). Jame vaidino tokios Holivudo žvaigždės kaip Jennifer Garner, Martinas Hendersonas, Queen Latifah ir kiti.

Knygos „Stebuklai iš Dangaus: maža mergaitė, jos kelionė į Dangų ir nuostabi išgijimo istorija“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Stebuklai iš Dangaus: maža mergaitė, jos kelionė į Dangų ir nuostabi išgijimo istorija“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014