Ieškoti

Mirties skulptorius

Išleista: 2020
Leidykla: Jotema
Kategorijos: Detektyvas
Puslapių skaičius: 400
Skaitė/Skaito/Nori 5/1/6
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:6

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Gerai, kad nejungei šviesos...

Studentė slaugytoja išgyvena baisiausią sukrėtimą gyvenime, kai randa žiauriai nužudytą savo pacientą prokurorą Dereką Nikolsoną. Rodos, kam to reikėjo, juk Nikolsonas ir taip jau buvo silpnas, sirgo vėžiu, gyventi jam buvo likusios vos kelios savaitės.

Bet detektyvą Robertą Hanterį iš Los Andželo policijos departamento Apiplėšimų ir žmogžudysčių skyriaus labiausiai sukrečia nusikaltimo vietoje žudiko palikta vizitinė kortelė.

Detektyvas neabejoja, kad žudikas mėgina komunikuoti su policija, bet jo pasirinktas būdas labai savotiškas. Tad kokia yra toji paslėpta žinutė?

Kai Hanteris ir jo partneris Karlosas Garsija patiki supratę užuominą, randamas dar vienas kūnas ir dar viena vizitinė kortelė. Nusikaltimo braižas neabejotinai panašus, bet sunkiausia užduotis atrasti, kas sieja pirmą ir antrą aukas, ir detektyvai staiga pasijunta atsidūrę aklagatvyje.

Priverstas į nusikaltimo tyrimą įsileisti žmogų iš šalies — drąsią ir iniciatyvią tyrėją Elise Bjumont, Hanteris leidžiasi į lenktynes su laiku, spręsdamas galvosūkį... kol mirties Skulptorius dar neužbaigė savojo šedevro.

Knygos „Mirties skulptorius“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Mirties skulptorius“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014