Ieškoti

Tavo vietoje

Išleista: 2020
Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 376
Skaitė/Skaito/Nori 1/2/2
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

BESTSELERIO „ATSKIRAI KARTU" AUTORĖS KNYGA.

LINA PER JAUNA, KAD JAUSTŲSI IŠSISĖMUSI. AILINĖ PER SENA, KAD IMTŲSI VISKO IŠ PRADŽIŲ. GALBŪT ATĖJO METAS JOMS SUSIKEISTI VIETOMIS?

Darbe gavusi nurodymą porą mėnesių pailsėti, Lina mėgina atgauti išeikvotas jėgas savo senelės Ailinės namuose. Ši, ką tik palikta vyro ir netrukus sulauksianti aštuoniasdešimties, visai neprieštarautų, jei tik galėtų susirasti naują mylimąjį. Vis dėlto nedideliame Jorkšyro grafystės kaimelyje tinkamų džentelmenų stinga... Tad Lina pasiūlo išeitį: dviem mėnesiams susikeisti vietomis. Ailinė pagyvens Londone, o Lina prižiūrės tvarką jos namuose kaime.

Tačiau susidūrusi su minia nesukalbamų pensininkų, – maža to, dar ir su iki irzulio tobulu ir provokuojamai dailiu vietos mokyklos mokytoju, – Lina supranta, kad tiesiog susikeisti gyvenimais ne taip paprasta. O Ailinė Londone tampa tikra sensacija ne tik tarp savo naujųjų kaimynų, bet ir internetinių pažinčių pasaulyje. Vis dėlto, ar nėra taip, kad tobuliausias jos partneris gyvena kur kas arčiau tikrųjų namų, nei ji galėjo pamanyti iš pat pradžių?

„Iš nuostabos esu be žado. Nemaniau, kad Beth dar pajėgs kada nors pranokti savąjį „Atskirai kartu", bet jai tai pavyko. Romanas trykšte trykšta sąmoju, šiluma ir atjauta. Jis stačiai nusipelno milžiniškos sėkmės", – Gillian McAllister

„Ailinė Koton puikiausiai įrodo, kad anaiptol ne tik įžengusioji į ketvirtą dešimtį gali tapti Bridžita Džouns", – Anstey Harris

„Tyras šilumos ir humoro pliūpsnis", – Louise O'Neill.

Knygos „Tavo vietoje“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Tavo vietoje“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014