Ieškoti

Tanatonautai

Originalo pavadinimas: Les Thanatonautes
Išleista: 2006
Leidykla: Tyto alba
Kategorijos: Romanas
Skaitė/Skaito/Nori 24/1/10
Turi/Ieško 19/0
Viso vertinimų:18
Knygą už 5,00 Lt parduoda Justas (daugiau pasiūlymų)
Sielos-Sparnai  knygą įvertino 
5 iš 5

Nepaprastai patiko, apėmė toks iš nuoširdaus ir tikro džiaugsmo strakaliojančio vaiko jausmas. Labai sunku man apibūdinti šią knygą, bandant nusakyti apie ką ji. Apie viską. Apie pasaulį, apie gyvenimą, apie klaidas, apie sielos tęstinumą, apie reinkarnacijas, apie galaktikas, apie angelus, apie žmones, apie mirtį ne kaip apie kažką baisaus, tamsaus, juodo, bet kaip tik apie dar vieną laiptelį sielos kelionėje į visa ko pažinimą ir tobulėjimą. Labai labai patiko man Werber'io įžvalgos ir visa ta pomirtinio pasaulio vizija, nes tokia ja aš tikiu ir nemanau, kad su fizinio apvalkalo mirtimi baigiasi ir sielos gyvenimas. Niekas nesibaigia, tik tęsiasi - kitose dimensijose, kituose kūnuose, kituose pavidaluose. Gyvenimas žemėje, mirtingo žmogaus kūne yra tik viena iš sielos kelionės atkarpų. Džiaugiuosi atradusi šią Werber'io knygą ir patvirtinimą to, kuo aš tikiu. Mėgavausi kiekvienu puslapiu, nuostabi knyga.

2016-01-28 18:09
Justas  knygą įvertino 
1 iš 5

Tokia knyga visiškas laiko gaišimas, nors idėja gal ir įdomi.

2011-04-03 16:35
Lina  knygą įvertino 
4 iš 5

Labai itaigi knyga,perskaicius pradejau tiket angelais.

2011-03-31 19:12
Kriste  knygą įvertino 
4 iš 5

labai patiko! nuostabi pomirtinio pasaulio interpretacija :)

2010-11-05 19:14

O, vadinasi, čia Werberio "Angelų imperijos" priešistorė, ura!!!

2010-06-21 23:19

Jam pavyko atlikti stulbinamą istorinį žygdarbį. Mūsų akyse jis mirė ir sugrįžo iš anapusinio pasaulio. Bet kas iš tikrųjų keliavo?

Bernard‘as Werberis (g. 1961) – teisininkas, mokslo žurnalistas, rašytojas. Prancūzų kritikai vadina Werberį „genialiu chuliganu“, nonkonformistinės fantastikos kūrėju. Jo kūriniai išversti į 36 kalbas, o visame pasaulyje parduota daugiau kaip 15 milijonų knygų egzempliorių. Tai vienas perkamiausių pasaulyje šiuolaikinių prancūzų rašytojų, kurio stilius apibūdinamas kaip nuotykių romano, mokslinės fantastikos ir filosofijos mišinys.
„Tanatonautai“ – romanas apie mirtį ir anapusinį pasaulį, pasakojimas apie tanatonautikos pirmeivių atradimą – gebėjimą laisvai nukeliauti į Galutinį, mirties, kontinentą ir grįžti iš jo.
Du jauni vyrai sudarinėja geografinį nepažinto pomirtinio pasaulio žemėlapį. Mirtis jiems – fenomenas, kurį galima moksliškai ištirti. Tačiau kas atsitiks pasauliui, jei kiekvienas žinos, kas jo laukia anapus?
Tai knyga eksperimentas, ji turi savo struktūrą ir kodą. Keistas, ironiškas, apsimestinai naivus, balansuojantis ant parodijos ribos romanas.

Knygos „Tanatonautai“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Tanatonautai“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014