Ieškoti

Protingas investuotojas

Originalo pavadinimas: Intelligent Investor
Išleista: 2011
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Verslas
Puslapių skaičius: 534
Skaitė/Skaito/Nori 2/0/6
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:2

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Šis klasika tapęs investuotojo pradžiamokslis paskatino daugybę žmonių visame pasaulyje imtis investicijų verslo. Benjaminas Grahamas buvo ne tik puikus investuotojas, bet ir vienas įžvalgiausių šios srities teoretikų. Knygoje išdėstyta Grahamo investavimo į vertę filosofija saugo investuotojus nuo rimtų klaidų ir moko juos kurti ilgalaikes strategijas, tad „Protingas investuotojas" nuo pat pirmojo leidimo 1949 m. tapo pagrindine akcijų rinkos knyga.
Per daugelį metų rinkos plėtra įrodė Grahamo strategijos pagrįstumą. Knygoje Grahamo tekstus komentuoja žinomas amerikiečių finansų žurnalistas JasonasZweigas. Jis apžvelgia šiuolaikinės rinkos realijas, nubrėžia paraleles tarp Grahamo pavyzdžių ir dabartinių finansinių rodiklių. Knyga turėtų praversti besidomintiems investavimo teorija ir praktika.
 
BENJAMINAS GRAHAMAS (1894-1976), investavimo į vertę pradininkas, įkvėpęs daugelį šiandien sėkmingai dirbančių verslo žmonių.
JASONAS ZWEIGAS yra vienas pagrindinių žurnalo Money autorių, laikraščio Time skyrelio redaktorius ir Amerikos finansų istorijos muziejaus valdybos narys.

Knygos „Protingas investuotojas“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Protingas investuotojas“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014