Ieškoti

Tigro jausmas

Išleista: 2005
Leidykla: Jotema
Kategorijos: Sveikata, Grožis
Puslapių skaičius: 152
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/2
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Dubens dugno treniravimo pratimai

Veiksminga programa senėjimui stabdyti ir gydomasis lengvasis kultūrizmas

Benitos Cantieni pratimai geriausiai tinka dubens dugnui stiprinti, nes tvirtas pamatas leidžia lengviau ir grakščiau judėti. Tinka visiems – moterims ir vyrams, pradedantiesiems ir patyrusiems sportininkams. Knyga žadina motyvaciją ir įtikina – tai tikra pagalba.

Septynios pratimų grupės moko, kaip dubens dugno raumenis susieti su giliaisiais pilvo, nugaros, šlaunų ir klubų raumenų sluoksniais ir visus priversti darbuotis kartu.

Ką įgyjate? Daugiau paslankumo, puikią laikyseną, grakščias kūno formas ir gerą savijautą. Dar daugiau – jei skauda nugarą, pratimai padės ją tausoti, malšinti negalavimus ar visiškai jų atsikratyti. Knygoje pateikti pratimai itin padeda esant šlapimo nelaikymui, vidaus organų nusileidimui, hemorojiniams mazgams, prostatos padidėjimui ir kitoms dubens srities organų ligoms.


Dubens dugno raumenų lavinimas – investicija, teikianti džiugius dividendus. Be atvangos susitraukinėdami dubens dugno raumenys saugo, stiprina kaulus ir – tai ypač svarbu – vidaus organus. Išmokti specialūs pratimai vėliau natūraliai įsiterpia į kasdienius judesius, nes raumenys ima susitraukinėti savaime, be mūsų valios.

Nuolat atliekantiems šioje knygoje pateiktus pratimus vyrams mažėja tikimybė patirti išvaržų, prostatos padidėjimo, erekcijos sutrikimų, moterims –  šlapimo nelaikymo, gimdos ir kitu organų nusileidimo, ir, be jokios abejonės, tiek vyrai, tiek ir moterys intensyviau mėgaujasi lytiniais santykiais.

Knygos „Tigro jausmas“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Tigro jausmas“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014