Ieškoti

Vera

Originalo pavadinimas: Vera
Išleista: 2019
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Grožinė literatūra
Puslapių skaičius: 336
Skaitė/Skaito/Nori 5/0/9
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:1
Rasa  knygą įvertino 
2 iš 5

perskaičius knygą neliko jokių emocijų. Man ši knyga apie nieką, lyg ir apie vienatvę, lyg ir apie beprotystę. Apie viską ir nieką. Tiesiog ne mano stiliaus knyga.

2019-06-14 00:11

Sederių šeimos ir nematomos žmonos istorija...

1945 m. gruodis. Aristokratų Sederių šeima ruošia prabangias vestuves vyriausiam sūnui. Nors aplinkui stingdanti žiema, ceremonija vyks jiems priklausančioje saloje Stokholmo archipelage.
Pirmame knygos skyriuje Sandriną, būsimą nuotaką ir šios istorijos pasakotoją, Sederių šeimos moterys ruošia tuoktuvėms. Ji turi pereiti skausmingą transformaciją – iš stipriai nėščios tapti nekaltai liekna, kad galėtų žengti prie altoriaus. Sandrina nedera prie santūrių, išsilavinusių ir elegantiškų jos būsimos šeimos moterų. Ji kilusi iš visai kitokio pasaulio ir turi paslaptį, kurią bet kokia kaina nori išlaikyti.

Sederių sala užversta sniegu, spigina baisus šaltis. Tokia pat šalta atmosfera ir Sederių šeimoje, kuriai po tėvo mirties vadovauja valdinga motina. Šeimoje penki sūnūs, o Sandrina išteka už mylimiausio – gydytojo Ivano, kuris dukart už ją vyresnis. Sandrinai tik septyniolika, o už Ivano būtų troškusi ištekėti bet kuri moteris, kokios tik jis būtų panorėjęs. Visi įtaria, kad ši santuoka kažką slepia.
Vestuvių metu saloje įsišėlsta galinga pūga ir šventės dalyviai negali grįžti namo. Kita staigmena – nėriniais išpuošta nuotaka bešokdama ima gimdyti. Dar dienai neišaušus gimsta mergaitė Vera... Ir pradeda aiškėti tiesa.

Knygos „Vera“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Vera“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014