Ieškoti

Luiza Eliot

Originalo pavadinimas: Louisa Elliott
Išleista: 2019
Leidykla: Obuolys
Kategorijos: Klasika
Puslapių skaičius: 784
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/7
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Ši meilės istorija pasiekia mus iš devynioliktojo amžiaus glūdumos ir intriguoja tuo, jog yra paremta tikrais įvykiais, aprašomos atpažįstamos ir tebeegzistuojančios vietovės. Luiza Eliot – Viktorijos laikais gyvenusi nepaprasto likimo moteris. Ji – nesantuokinės meilės vaisius, o tai tuometėje visuomenėje buvo vertinama itin nepalankiai. Geriausias Luizos vaikystės draugas ir paguoda buvo taip pat ne santuokoje gimęs pusbrolis Edvardas. Kartu išgyvenę skaudžiausias vaikystės akimirkas dėl gėdingos savo padėties, jiedu nepaprastai suartėjo ir net nesuprato, kad vienas kitą myli labiau nei giminės ar draugai...

Tačiau Luiza aistringai pamilsta ir vedusį Airijos karininką Robertą. Nesugebėjusi atsispirti užvaldžiusiems jausmams, ji išvyksta paskui Robertą į Airiją ir gyvena ten kaip jo meilužė, susilaukia vaikų. Visgi toks gyvenimas Luizą slegia ir ji supranta, kad tikroji jos meilė liko Anglijoje, kad yra žmogus, kuris visą laiką ją besąlygiškai mylėjo, nors to ir neparodė.

Ar pavyks Luizai Eliot nugalėti visas kliūtis ir susieti savo likimą su tuo, kuris yra jos vertas?

Luiza Eliot – nuostabiai parašyta šeimos saga, kurioje atskleidžiamas Viktorijos laikų moters paveikslas. Tai – ne tik meilės trikampio istorija, bet ir naivios bei paklusnios moters virsmas įsavimi pasitikinčią, gebančią atskirti tikrąją meilę nuo tos, kuri neša tik skausmą, moterį.

Knygos „Luiza Eliot“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Luiza Eliot“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014