Ieškoti

Geras žmogus

Originalo pavadinimas: A Good Man
Išleista: 2020
Leidykla: BALTO leidybos namai
Kategorijos: Trileris
Puslapių skaičius: 272
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/2
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Man pačiam iki galo neaišku, kaip viskas įvyko. Kartais atrodo, kad esu aplinkybių auka. Kartais laikau save monstru. O dažniausiai įsivaizduoju save kaip Tanhoizerį – smarkiai nusidėjusį vyrą, iš nevilties paaukojusį viską, ką turėjo brangaus; nusidėjėlį, radusį išsigelbėjimą savo mylimiausios moters mirties kaina.

Tomas Martinas troško viską daryti tik gerai. Stengėsi suteikti savo šeimai ramybę ir stabilumą, kurių neturėjo varganoje vaikystėje. Bandė apgaubti dukrą ir žmoną apsauginiu stiklu, kad joms netektų patirti to, ką patyrė jis pats. Rūpinosi keistuole motina ir niekaip nesuaugančiomis seserimis.

Puikus darbas prestižinėje Manhatano reklamos kompanijoje, prabangus namas šiaurinėje Long Ailando pakrantėje ir kone idiliškas šeimos gyvenimas leidžia Tomui jaustis vyru, kokiu nori būti. Tačiau už paradinio fasado slepiasi trapus žmogus, vis labiau aižėjantis nuo kiekvieno likimo kirčio. Kol vieną dieną atsitinka kai kas šiurpaus...

Psichologiškai įtaigus, nepaprastai tikroviškas, drąsus pasakojimas nugramzdina į šiurpaus nusikaltimo gelmes ir ieško atsakymų į klausimus, kas yra geras žmogus ir kaip lengvai jis gali virsti pabaisa.

APIE AUTORĘ

Ani Katz yra rašytoja, fotografė ir mokytoja. Ji gimė ir augo Long Ailando pietinėje pakrantėje, Niujorko apygardoje. Kolumbijos koledže Čikagoje įgijo dailiųjų menų magistro laipsnį fotografijos srityje ir bakalauro laipsnį Jeilio universitete. Šiuo metu gyvena Brukline.

ATSILIEPIMAI

„Šios istorijos niekada nepamiršite."
– Nico Walker, „The New York Times" išrinkto perkamiausiu romano „Cherry" autorius

„Neapsakomai jaudinanti... vaizdinga ir su baimės atspalviu... piešiama istorija, bandanti paaiškinti, ką reiškia būti žmogumi ir kaip lengva geram žmogui tapti monstru."
– Kathleen Barber, romano „Truth Be Told" autorė

Knygos „Geras žmogus“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Geras žmogus“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014