Ieškoti

IDEALIAI TINKANTIS KOSTIUMAS: praktiškas stilius moderniam vyrui.

Išleista: 2016
Leidykla: Obuolys
Kategorijos: Vyrams
Puslapių skaičius: 288
Skaitė/Skaito/Nori 2/0/2
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:2
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Tai knyga skirta klasikinio stiliaus vyrams (kaip aš). Perskaičius tokią knygą ir pasižiūrėjus į savo spintą pasidaro klaiku... o į piniginę dar klaikiau.
Taisyklių ir patarimų tiek daug, kad tik spėk sužiūrėti kaip čia "nepažeidus mados įstatymų". Tačiau dabar bus lengviau žinoti ką pirkti, kokį dydį rinktis ir kaip visada ir visur atrodyti tvarkingai.
Knyga tikrai nenuvylė. Pamačiau, nusipirkau ir gavau to ko tikėjausi. Be to lietuviai tikrai išmano madą ne blogiau negu italai ir prancūzai. Pagarba autoriui- puiki knyga.

2017-02-17 17:56

Apranga itin svarbi sėkmingam vyrui, kuris įveikdamas kasdienius iššūkius turi jaustis patogiai, o atrodyti – nepriekaištingai. Vis dėlto bandant išsirinkti tinkančius marškinius ar batus lengva sutrikti dėl prekių gausos, o tinkamo kostiumo paieškos gali tapti tikru išbandymu.
Šioje knygoje Algirdas Gricius surašė svarbiausias taisykles ir principus, kurie padės nepaklysti vyrų stiliaus labirintuose. Pateikta informacija ir daugybė iliustracijų pravers tiek ieškantiems kostiumo ypatingai progai, tiek norintiems solidžiai atrodyti kiekvieną dieną.

Knygos „IDEALIAI TINKANTIS KOSTIUMAS: praktiškas stilius moderniam vyrui.“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „IDEALIAI TINKANTIS KOSTIUMAS: praktiškas stilius moderniam vyrui.“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014