Ieškoti

Pusė mano širdies

Išleista: 2016
Leidykla: Obuolys
Kategorijos: Atsiminimai
Puslapių skaičius: 174
Skaitė/Skaito/Nori 2/0/1
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:2
Edita  knygą įvertino 
2 iš 5

Tikra lietuvės emigrantės istorija - persmelkta nepasitikėjimu, kartėliu. Tačiau kliaunamasi viltimi.
Knyga nelabai sužavėjo, nes per daug kaltės primetama kitiems ir per mažai atkreipiama dėmesio į save. Toks jausmas jog visi nusistatę prieš autorę ir yra suinteresuoti jos nelaime. Visa Anglijoje teisinė, socialinė sistema yra bloga ir neprotinga. O jos aplinkos žmonės kaip tyčia visi jos nemėgstą, nors ir į akis šypsosi bei gražiai kalba. Iš karto skaitant jaučiasi, jog kūrinys yra mėgėjos darbas ir su labai aiškiu tikslu. Tikslu save apginti ir pateisinti.
Knygą galima tiesiog skaityti arba skaityti ir mėgautis. Tačiau šiuo atveju ją tiesiog skaičiau, bet nesimėgavau.

2018-10-05 18:44

Knygų klubas Mano krepšelis 0
Ieškoti
Meniu
KNYGOS
NAUJIENOS
GROŽINĖ LITERATŪRA
PAAUGLIAMS
VAIKAMS
DOVANŲ IDĖJOS
KNYGŲ TOP
% AKCIJOSPaskyra
×
20%20%
Pusė mano širdies
Alė Ambrasaitė

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 9) Daugiau informacijos
Ypatinga kaina8,76 €
28 d. 15 val.
Knygyne 10,95 €
Sutaupote 2.19€ (20%)

Pridėti į krepšelį
Į norų lentyną
APIE PREKĘ
Turbūt nėra motinai skaudesnio dalyko, nei netekti savo mylimo vaiko. Vis dėlto spaudoje gana dažnai pasirodo žinių apie iš lietuvių užsienyje atimtus vaikus. Nors paprastai dėl to kaltinamos vaiko teisių apsaugos tarnybos, ar tikrai kalta būna tik viena pusė?

Knygoje pasakojama tikra Alės Ambrasaitės istorija. Ieškodama geresnio gyvenimo Alė 2006 metais išvyko gyventi į Angliją, kur dirbo sanitare slaugos namuose. Nors iš pradžių viskas klostėsi gerai, 2009 metais anglų Vaiko tarnyba iš jos paėmė dukrą. Oficiali priežastis – problemos dėl alkoholio.

Autorė nuoširdžiai ir jautriai pasakoja apie kelią, kurį turėjo nueiti, kad įrodytų, jog visomis išgalėmis siekia pakeisti savo gyvenimo būdą, apie brangiai kainavusias Vaiko tarnybos darbuotojų klaidas ir išgyvenimus, kurie ją lydi iki šiol. Kas nutinka, kad tėvai, nepaisydami savo vaikų saugumo, griebiasi alkoholio? Kodėl sistema, kuri turėtų apsaugoti vaikus, daužo jų gyvenimus? Ar įmanoma ką nors pakeisti, kai nepadeda net oficialus Lietuvos Seimo narių kreipimasis? Kaip net juodžiausią valandą išsaugoti viltį?

Knygos „Pusė mano širdies“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Pusė mano širdies“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014