Ieškoti

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai

Ką daryti, jei negavau registracijos patvirtinimo laiško?
Kartais laiškai tiesiog prapuola. Parašykite mums info@suknyga.lt iš adreso, kuriuo registravotės ir mes patvirtinsime registraciją.
Kaip įsikelti knygą, jei portale jos nėra?
Jei paieškos rezultatuose norimos knygos neradote, spauskite po rezultatais esantį mygtuką „Neradote knygos? Pasiūlykite!“ arba naudokite šią nuorodą ir įveskite duomenis apie knygą. Mes pasistengsime kuo greičiau ją įkelti, ir apie tai pranešime el. paštu.
Ar galima į portalą įkelti ne lietuvių kalba išspausdintą knygą?
Taip, galima. Tik nurodykite visą informaciją apie knygą.
Kaip įsidėti knygą į savo biblioteką?
Įsidėti knygą į savo biblioteką gali tik registruoti vartotojai. Norimą knygą galite surasti naršydami visų knygų sąrašą, serijas, kategorijas, ieškodami pagal pavadinimą ar autorių viršuje esančiame paieškos laukelyje. Spustelkite mygtuką ir knyga jau bibliotekoje!
Kaip pašalinti knygą iš savo bibliotekos?
Jei knyga jau yra bibliotekoje, ją išmesite paspaudę X mygtuką dešinėje viršutinėje knygos informacijos dalyje:

Dėmesio! Išmetus knygą iš bibliotekos, visos pažymėtos knygos savybės (pvz. įvertinimas, perskaityta, paskolinta) bus ištrinti. Taip pat knyga bus pašalinta iš visų lentynų.
Kaip pažymėti paskolintą knygą?
Jei knyga yra Jūsų bibliotekoje, nueikite į tos knygos puslapį. Ten ją galite pažymėti kaip paskolintą. Taip pat užsirašyti skolininką ir paskolinimo datą.

Ar galiu redaguoti savo parašytą komentarą?
Komentaro redaguoti negalite, tačiau galite jį ištrinti valandą nuo parašymo. Nuorodą ištrynimui rasite prie komentaro parašymo laiko. Ištrynę galėsite parašyti naują.
Jei norite ištrinti senesnius komentarus, rašykite mums el. paštu, arba pasiūlykite knygos informacijos pataisymą.
Ar portale galima pardavinėti knygas?
Knygas galite pažymėti kaip parduodamas bei nurodyti jų kainą. Nepamirškite padaryti savo el.pašto matomu kitiems vartotojams, kad norintys knygą nusipirkiti galėtų susisiekti.
Ką reiškia mano statusas?
Statusas parodo, jūsų aktyvumą portale. Dabar egzistuoja Naujokas, Skaitytojas, Knygius. Kaip juos paskaičiuojame - mūsų mažytė paslaptis :)
Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014